Logga in

Styrelsen

Styrelse:

Ordförande: Jonas Elnefur jonas@fjalkinge.nu

V ordförande: Anders Olsson anders@fjalkinge.nu

Kassör: Annette Stührenberg annette@fjalkinge.nu

Sekreterare: Cecilia Kleander cecilia@fjalkinge.nu

Ledamot: Tobias Persson tobias@fjalkinge.nu

Ledamot: Rebecca Lejon rebecca@fjalkinge.nu

Ledamot: Linda Aronsson linda@fjalkinge.nu

Arbetsgrupp:

Sammankallande: Christer Magnusson christer@fjalkinge.nu

  Den här webbplatsen använder cookies för att alla funktioner och tjänster ska fungera, samt förbättra användarvänligheten.